ForumHİT
Lütfen giriş veya üye olunuz....
ForumHİT
Lütfen giriş veya üye olunuz....
ForumHİT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumHİT

Paylaşımın Merkezi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Forumumuzun Açlış Hediyesi Olarak Açılan Her Konuya +3 Yazılan Her Mesaja +1 Rep Verlilicektir.
Forumumuza Her 10 Üye Getirene +25 Rep Verilicektir....
Soru ve Görüşleriniz için paylasimsizcilikdestek@gmail.com ve forumpls@hotmail.com
Üye Olmadan Ve Olduktan Sonrası İçin Yardımlar İçin Genel Katogorisine Bakınız
Sıkça Sorulan Sorular için https://forumhit.all-up.com/faq.htm
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 37 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 37 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 105 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 10:40 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» 100 kadar sayalım:lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
Kavimler Azametli Yılan Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:40 pm tarafından OrJiNaLMeTiN2Ci

» Yeni koxp geldi ahali çalışıooo!!!
Kavimler Azametli Yılan Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:30 pm tarafından OrJiNaLMeTiN2Ci

» DEV PS2 Oyun Arsivi!!!!!!!!!!!!!
Kavimler Azametli Yılan Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:23 pm tarafından OrJiNaLMeTiN2Ci

» Easy metİn2 bot! Tek ÇaliŞan bot! Dolunay - kdp - madalyon - yang -exp kasar!
Kavimler Azametli Yılan Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:19 pm tarafından OrJiNaLMeTiN2Ci

» Seafight Bot Valhalla Exim V1.4
Kavimler Azametli Yılan Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 11:21 pm tarafından Teolegg

» Yeni koxp geldi ahali çalışıooo!!!
Kavimler Azametli Yılan Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 10:54 pm tarafından LanBurro

» Frets on Fire (Herkez için Guitar Hero) sadece 26 mb
Kavimler Azametli Yılan Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 9:09 pm tarafından LanBurro

» ESET NOD32 Antivirus 3.0.669 FINAL TR 32+64 Bit Full Sınırsız Kullanım indir
Kavimler Azametli Yılan Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 9:32 pm tarafından LanBurro

» Kaspersky 2011 Crack 1.53 - 10 yıl bedava kullanın
Kavimler Azametli Yılan Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 9:31 pm tarafından LanBurro

En iyi yollayıcılar
LanBurro
Kavimler Azametli Yılan Vote_lcapKavimler Azametli Yılan Voting_barKavimler Azametli Yılan Vote_rcap 
Auxiliary MoD
Kavimler Azametli Yılan Vote_lcapKavimler Azametli Yılan Voting_barKavimler Azametli Yılan Vote_rcap 
Aerium
By DraGo
Gyan
rock4ever
road
AdmKİNG
RoMsR
ZURnacıDROG
Facebook Sayfamız

Kavimler Azametli Yılan

YazarMesaj
LanBurro
Co-Admin
Co-Admin
LanBurro

Kavimler Azametli Yılan Empty
MesajKonu: Kavimler Azametli Yılan   Kavimler Azametli Yılan Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 7:07 am

#
AZAMETLİ YILAN

Hakkında
Diğer budunlara oranla bedensel hünerleri düşük de olsa bunu
üstüm silah tasarımlarıyla kapatan bir topluluktur. Azametli Yılan
Kavmi’nin diğerlerine daha üstün olan ani saldırıları düşmanlarını
hızla bertaraf etmek için düşünülmüştür. Yılan Kavmi’nin
kendilerine özel bir silahı vardır. Kopuz. Görünüşte zararsız olan
bu aletin uzan mesafelerden sse dalgalarını kullanarak düşmanları
öldürebilmesinden dolayı sıklıkla suikastler için kullanılır.
Yakın dövüşte Yılanlar hançeri tercih ederler.
Temsilcisi
Çift Bıçaklı Yıldırım Enki. 20 yaşındayken anne ve babası Efsane Şehri’ndeki
savaşta öldüler. Set-Han henüz bebekken onun hayatını kurtardı ve onu
Azametli Yılan Kavmi’ne geri getirdi. Yaşı gelir gelmez eğitimine başladı.
Enki Ejder ve Pars Kavimlerinden nefret etmekte çünkü onları anne ve babasının
ölmünden sorumlu tutmaktadır. Bu tatmin olmamış nefretinden nasibini alarak
onun çift bıçaklarının ucunda hayatlarını kaybedenler Enki Usta’nın Azametli Yılan
Kavmi’nin Baş Suikastçısı olmasını da sağladılar.
Disiplinler

*

Karum Evi (Pala)
[Karum Evi」Ölümcül Pala Batu-Han’ın eğitim verdiği gizemli bir mekandır. Pala Sanatını öğreten Usta Batu-Han silahsızken sıradan görünümlü biridir ama çok hızlıdır ve onu hafife almanın bedeli ağırdır. Yılan kavmine katıldığından beri adım adım yükselerek sonunda Pala sanatının Büyük Üstadı olmuştur. Set-Han tarafından son derece saygı gören Batu-Han’ın önderliğinde Kılıç Aşireti Yılan kavmindeki en nüfuzlu birlik olmuştur. Pala Sanatında eğitim alanlar Zehir Savaşçılar olarak bilinmektedir.

*

Karum Evi (Çift Bıçak)
Çift Bıçak sanatı Usta Enki tarafından öğretilmektedir. Bu gözü dönmüş katil aynı zamanda dövüş sanatlarında da eğitim vermektedir. Ailesinin Pars ve Ejder kavimleriyle yapılan savaşta ölümü üzerine her iki budundan da nefret eden Üstad dövüş sanatları eğitimini Yağı-Han’dan almıştır.

*

Karum Evi (Kopuz)
T「Karum Evi」’ndeki bazı insanlar müzik sever ve düşmanlarıyla sesle savaşırlar. Set-Han’ın kızı Kuğu Hanım dövüş sanatları öğretmenidir. Soğuk ama güzeldir, son derece marifetli olup ses dalgalarıyla yapılan saldırılarda ustadır. Fısıldayan Yel Kavmi’nin eski Ustası olarak önceki Baş Kopuz Ustası’nın ölümünden sonra babasının emirlerini dinleyerek Azametli Yılan Kavmi’ne katıldı ve Baş Usta oldu. Şimdi Kuğu Hanım tüm kavimleri birleştirmeyi amaçlayan Hayalet Müziği Aşireti’nin lideridir.

https://forumhit.all-up.com

Kavimler Azametli Yılan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kavimler Muhteşem Ejder
» Kavimler Azgın Pars
» Kavimler Kadim Gökkavim